Духова шафа електрична Perfelli DIAMOND 6D8L INOX


РекомендованеДуховка Perfelli BOE 6510 BL

Ціна 5 199,00 ₴

Вбудована електрична духовка, ширина 59.6 см, колір / матеріал-чорне скло, 6 функцій, стандартні ручки управління, розморожування, конвекція, гриль, підсвічування, механічний таймер, рельєфні направляючі, Aqua очищення, обсяг 69л., Глибоке деко, решітка.Духовка Perfelli BOE 61084 BL / I

Ціна 0,00 ₴

Вбудована електрична духовка, ширина 60 см, колір / матеріал - чорне скло + нержавіюча сталь, 10 функцій, конвекція, гриль, підсвічування, таймер, дротяні направляючі, чорна внутрішня емаль, Aqua очищення, обсяг 64л, 1 деко, ...Духовка Perfelli BOE 6610 IV RETRO

Ціна 7 399,00 ₴

Вбудована електрична духовка, ширина 59.6 см, колір-бежевий, матеріал-фарбована емаль, дизайн-Retro, 6 функцій, стандартні ручки управління, розморожування, конвекція, гриль, підсвічування, механічний таймер, хромовані (дротові) напрямні, Aqua очищення, обсяг 66л., глибоке і плоске деко, ...Духовка Perfelli BOE 6645 BL ANTIQUE GLASS

Ціна 7 899,00 ₴

Вбудована електрична духовка, ширина 59.3 см, колір-чорне скло із золотистою серіографії, античний дизайн, 6 функцій, конвекція, гриль, підсвічування, аналоговий таймер і годинник, дротяні направляючі, сіра внутрішня емаль, Aqua очищення, обсяг 64л., 2 деко, решітка.

Духова шафа електрична Perfelli DIAMOND 6D8L INOX

Perfelli
1424
5905563500392


5905563500392Додати для порівняння


Електрична вбудовувана духова шафа – ідеальне рішення для сучасної кухні. Завдяки стандартній ширині, великому об'єму – 73 літри та 8 найбільш необхідним програмам, вона стане незамінним помічником у приготуванніПотрійне загартоване скло дверцят робить духову шафу безпечною та підтримує стабільний рівень температури всередині. Скло відомої німецької марки SCHOTT наділене надміцністю, має антипригарні властивості та легко очищается. Окрім того, скло зручно вилучається легким натискомМодель має 6 рівнів знімних хромованих напрямних, які надають можливість розміщувати посуд різного розміру та форми одночасно, забезпечуючи рівномірний нагрів страв. Дротові напрямні зручно вилучаються з внутрішньої камери та легко піддаються очищеннюКерування духовою шафою здійснюється за допомогою утоплюваних поворотних ручок і сенсорного LED-дисплею. Це забезпечує зручний та інтуїтивно зрозумілий доступ до функцій та відображення налаштувань. Ручки регулюють режими та температуру, а дисплей – виставляє таймер і коригує звукові сповіщенняПростора внутрішня камера об'ємом 73 літри має абсолютно рівну поверхню та покриття емаллю легкого очищення. Це сприяє максимальному спрощенню процесу догляду за духовою шафою. Особливість структури емалі – у тому, що вона не має пор і відштовхує жир, вологу та бруд. Також вона захищає камеру від корозіїПотрійне скло у дверцятах, XXL-об'єм – 73 л, Легка чистка камери, Фасад з нержавіючої сталі, 6 рівнів напрямних, 8 найбільш необхідних програм, Тангенціальне охолодження

Основні характеристики

Електрична вбудовувана духова шафа Perfelli DIAMOND 6D8L INOX – ідеальне рішення для вашої кухні. Завдяки ширині 595 мм і об'єму 73 л, вона забезпечить достатньо місця для приготування їжі, дозволяючи економити час та зберігати енергію. Цифровий таймер дасть змогу контролювати час приготування, а електричний гриль потужністю 2450 Вт дозволяє знайти підходящий режим для грилювання.

Оформлення і дизайн

За рахунок стандартних розмірів шафа Perfelli DIAMOND 6D8L INOX легко вбудовується в будь-яку кухню. Корпус духовки виконаний в чорному кольорі у поєднанні з нержавіючою сталлю. Крім того, панель управління із загартованого скла має стильний дизайн, який ідеально підходить до сучасних кухонь.

Матеріал дверцят шафи – скло відомої марки SCHOTT, яка спеціалізується на виробництві скла високої якості. Воно не тільки забезпечує духовці стильний вигляд, але й наділене надміцністю і стійкістю до високих температур. Крім того, скло SCHOTT має відмінні антипригарні властивості та легко піддається очищенню, що дозволяє зберігати шафу у чистоті і порядку, а також підвищує надійність та довговічність духової шафи і забезпечує якісне приготування їжі.

Зручна та надійна панель управління з LED-white дисплеєм

Духова шафа оснащена утоплюваними ручками управління, сенсорними кнопками та LED-white дисплеєм. Це дозволяє зручно та легко налаштовувати параметри приготування. Скляна панель управління виглядає стильно та ергономічно і при цьому стійка до пошкоджень, перепадів температур та дії хімічних речовин. Ручки знаходяться на одному рівні з панеллю, що забезпечує простоту у використанні та легкість у чищенні.

LED-white дисплей, розташований по центру панелі, забезпечує зручний та інтуїтивно зрозумілий доступ до функцій духовки та відображення необхідних налаштувань.

Програми, режими приготування та функції

Духовка має 8 програм для вибору оптимального режиму приготування для будь-яких страв. Велика кількість режимів приготування включає малий гриль, гриль з вентилятором, статичний нагрів та інші.

Також духова шафа наділена такими функціями:

 • підсвічування внутрішньої камери
 • знімне скло
 • знімні направляючі
 • функція нагадування (будильник)
 • таймер з відключенням духовки та відкладеним стартом
 • тангенціальне охолодження, що забезпечує безпеку під час приготування.

Потрійне скло LOW-E на дверцятах та тангенціальне охолодження

Потрійне гартоване скло дверцят Low-e та тангенціальне охолодження роблять духову шафу безпечною та підтримують стабільний рівень температури всередині.

Скління потрійним склом Low-e з тангенціальним охолодженням є однією з ключових особливостей багатьох сучасних технологічних пристроїв, зокрема, електричних духових шаф. Це скло забезпечує надзвичайну стійкість до термічного шоку, що виникає від різкої зміни температури, і підвищує термін експлуатації духовки. Оскільки скло має екстремальну твердість і міцність, воно може витримувати великі навантаження і не розбиватися. Також технологія Low-e дозволяє знизити теплові втрати, що зменшує енергоспоживання пристрою та сприяє його більш економному використанню.

Тангенціальне охолодження, в свою чергу, дозволяє знизити температуру скла дверцят, що зменшує ризик опіків при торканні до них та забезпечує більш безпечний і комфортний процес приготування їжі.

Клас енергоспоживання А

Духова шафа має клас енергоспоживання А, що свідчить про її високу енергоефективність. Тобто духовка споживає менше енергії під час роботи, що передбачає зниження витрат на електрику і сприяє економії ресурсів. Клас енергоспоживання А є одним з найефективніших класів, що дозволяє також знижувати негативний вплив на навколишнє середовище. Таким чином, духова шафа відповідає сучасним стандартам енергоефективності і допомагає знижувати викиди вуглекислого газу, що робить ваше домашнє господарство екологічнішим.

Внутрішня камера великого об'єму

Духова шафа з великою камерою об'ємом 73 літри дозволяє готувати більші порції їжі або декілька страв одночасно, забезпечуючи при цьому рівномірне та швидке нагрівання завдяки ефективній термоізоляції. Така ємність ідеально підходить для приготування різноманітних страв, від запіканок та піци до великих шматків м'яса та птиці, що дає змогу готувати для великої кількості людей і економити час.

Антипригарне покриття легкого очищення Semplice

Внутрішнє антипригарне покриття легкого очищення Semplice забезпечує комфорт та легкість у догляді за кухонним обладнанням. Це покриття дозволяє легко та швидко очищати шафу після кожного використання. Тепер ви можете зосередитись на готуванні їжі, а не на її наступному очищенні. Крім того, воно забезпечує якісне та рівномірне поширення тепла усередині шафи, що гарантує безтурботне приготування їжі та запобігає пригорянню.

6 рівнів знімних хромованих напрямних

Знімні напрямні з хромованої сталі забезпечують безпечність та зручність у використанні духовки. Наявність 6-ти рівнів дозволяє обрати найбільш зручне положення для розташування посуду будь-якого розміру і форми та забезпечити при цьому рівномірне нагрівання страви і легкий доступ до неї.

Додаткове комплектування

До комплектації включене універсальне деко та решітка. Вони забезпечують зручність та більш гнучкі можливості. Деко можна використовувати для приготування різноманітних страв, таких як піци, пироги або випічка, а решітка дозволяє готувати м'ясо, рибу та овочі, забезпечуючи рівномірне нагрівання та запікання.

Додаткове сервісне обслуговування

На модель діє офіційна гарантія 24 місяці від виробника + додаткове безкоштовне сервісне обслуговування 13 місяців від продавця.*

*Під безкоштовним сервісним обслуговуванням мається на увазі додаткове зобов'язання продавця щодо усунення недоліків (дефектів) виробу, що виникли з вини виробника. Виконання ремонтних робіт оплачує представник/виробник, а покупець оплачує лише вартість запчастин.

Електрична вбудовувана духова шафа – ідеальне рішення для сучасної кухні. Завдяки стандартній ширині, великому об'єму – 73 літри та 8 найбільш необхідним програмам, вона стане незамінним помічником у приготуванніПотрійне загартоване скло дверцят робить духову шафу безпечною та підтримує стабільний рівень температури всередині. Скло відомої німецької марки SCHOTT наділене надміцністю, має антипригарні властивості та легко очищается. Окрім того, скло зручно вилучається легким натискомМодель має 6 рівнів знімних хромованих напрямних, які надають можливість розміщувати посуд різного розміру та форми одночасно, забезпечуючи рівномірний нагрів страв. Дротові напрямні зручно вилучаються з внутрішньої камери та легко піддаються очищеннюКерування духовою шафою здійснюється за допомогою утоплюваних поворотних ручок і сенсорного LED-дисплею. Це забезпечує зручний та інтуїтивно зрозумілий доступ до функцій та відображення налаштувань. Ручки регулюють режими та температуру, а дисплей – виставляє таймер і коригує звукові сповіщенняПростора внутрішня камера об'ємом 73 літри має абсолютно рівну поверхню та покриття емаллю легкого очищення. Це сприяє максимальному спрощенню процесу догляду за духовою шафою. Особливість структури емалі – у тому, що вона не має пор і відштовхує жир, вологу та бруд. Також вона захищає камеру від корозіїПотрійне скло у дверцятах, XXL-об'єм – 73 л, Легка чистка камери, Фасад з нержавіючої сталі, 6 рівнів напрямних, 8 найбільш необхідних програм, Тангенціальне охолодження

Основні характеристики

Електрична вбудовувана духова шафа Perfelli DIAMOND 6D8L INOX – ідеальне рішення для вашої кухні. Завдяки ширині 595 мм і об'єму 73 л, вона забезпечить достатньо місця для приготування їжі, дозволяючи економити час та зберігати енергію. Цифровий таймер дасть змогу контролювати час приготування, а електричний гриль потужністю 2450 Вт дозволяє знайти підходящий режим для грилювання.

Оформлення і дизайн

За рахунок стандартних розмірів шафа Perfelli DIAMOND 6D8L INOX легко вбудовується в будь-яку кухню. Корпус духовки виконаний в чорному кольорі у поєднанні з нержавіючою сталлю. Крім того, панель управління із загартованого скла має стильний дизайн, який ідеально підходить до сучасних кухонь.

Матеріал дверцят шафи – скло відомої марки SCHOTT, яка спеціалізується на виробництві скла високої якості. Воно не тільки забезпечує духовці стильний вигляд, але й наділене надміцністю і стійкістю до високих температур. Крім того, скло SCHOTT має відмінні антипригарні властивості та легко піддається очищенню, що дозволяє зберігати шафу у чистоті і порядку, а також підвищує надійність та довговічність духової шафи і забезпечує якісне приготування їжі.

Зручна та надійна панель управління з LED-white дисплеєм

Духова шафа оснащена утоплюваними ручками управління, сенсорними кнопками та LED-white дисплеєм. Це дозволяє зручно та легко налаштовувати параметри приготування. Скляна панель управління виглядає стильно та ергономічно і при цьому стійка до пошкоджень, перепадів температур та дії хімічних речовин. Ручки знаходяться на одному рівні з панеллю, що забезпечує простоту у використанні та легкість у чищенні.

LED-white дисплей, розташований по центру панелі, забезпечує зручний та інтуїтивно зрозумілий доступ до функцій духовки та відображення необхідних налаштувань.

Програми, режими приготування та функції

Духовка має 8 програм для вибору оптимального режиму приготування для будь-яких страв. Велика кількість режимів приготування включає малий гриль, гриль з вентилятором, статичний нагрів та інші.

Також духова шафа наділена такими функціями:

 • підсвічування внутрішньої камери
 • знімне скло
 • знімні направляючі
 • функція нагадування (будильник)
 • таймер з відключенням духовки та відкладеним стартом
 • тангенціальне охолодження, що забезпечує безпеку під час приготування.

Потрійне скло LOW-E на дверцятах та тангенціальне охолодження

Потрійне гартоване скло дверцят Low-e та тангенціальне охолодження роблять духову шафу безпечною та підтримують стабільний рівень температури всередині.

Скління потрійним склом Low-e з тангенціальним охолодженням є однією з ключових особливостей багатьох сучасних технологічних пристроїв, зокрема, електричних духових шаф. Це скло забезпечує надзвичайну стійкість до термічного шоку, що виникає від різкої зміни температури, і підвищує термін експлуатації духовки. Оскільки скло має екстремальну твердість і міцність, воно може витримувати великі навантаження і не розбиватися. Також технологія Low-e дозволяє знизити теплові втрати, що зменшує енергоспоживання пристрою та сприяє його більш економному використанню.

Тангенціальне охолодження, в свою чергу, дозволяє знизити температуру скла дверцят, що зменшує ризик опіків при торканні до них та забезпечує більш безпечний і комфортний процес приготування їжі.

Клас енергоспоживання А

Духова шафа має клас енергоспоживання А, що свідчить про її високу енергоефективність. Тобто духовка споживає менше енергії під час роботи, що передбачає зниження витрат на електрику і сприяє економії ресурсів. Клас енергоспоживання А є одним з найефективніших класів, що дозволяє також знижувати негативний вплив на навколишнє середовище. Таким чином, духова шафа відповідає сучасним стандартам енергоефективності і допомагає знижувати викиди вуглекислого газу, що робить ваше домашнє господарство екологічнішим.

Внутрішня камера великого об'єму

Духова шафа з великою камерою об'ємом 73 літри дозволяє готувати більші порції їжі або декілька страв одночасно, забезпечуючи при цьому рівномірне та швидке нагрівання завдяки ефективній термоізоляції. Така ємність ідеально підходить для приготування різноманітних страв, від запіканок та піци до великих шматків м'яса та птиці, що дає змогу готувати для великої кількості людей і економити час.

Антипригарне покриття легкого очищення Semplice

Внутрішнє антипригарне покриття легкого очищення Semplice забезпечує комфорт та легкість у догляді за кухонним обладнанням. Це покриття дозволяє легко та швидко очищати шафу після кожного використання. Тепер ви можете зосередитись на готуванні їжі, а не на її наступному очищенні. Крім того, воно забезпечує якісне та рівномірне поширення тепла усередині шафи, що гарантує безтурботне приготування їжі та запобігає пригорянню.

6 рівнів знімних хромованих напрямних

Знімні напрямні з хромованої сталі забезпечують безпечність та зручність у використанні духовки. Наявність 6-ти рівнів дозволяє обрати найбільш зручне положення для розташування посуду будь-якого розміру і форми та забезпечити при цьому рівномірне нагрівання страви і легкий доступ до неї.

Додаткове комплектування

До комплектації включене універсальне деко та решітка. Вони забезпечують зручність та більш гнучкі можливості. Деко можна використовувати для приготування різноманітних страв, таких як піци, пироги або випічка, а решітка дозволяє готувати м'ясо, рибу та овочі, забезпечуючи рівномірне нагрівання та запікання.

Додаткове сервісне обслуговування

На модель діє офіційна гарантія 24 місяці від виробника + додаткове безкоштовне сервісне обслуговування 13 місяців від продавця.*

*Під безкоштовним сервісним обслуговуванням мається на увазі додаткове зобов'язання продавця щодо усунення недоліків (дефектів) виробу, що виникли з вини виробника. Виконання ремонтних робіт оплачує представник/виробник, а покупець оплачує лише вартість запчастин.

5905563500392
Оформлення
Classic
Ширина, см
59.5
Тип духової шафи
Електричний
Тип монтажу
Повновбудовуваний
Матеріал
Нержавіюча сталь
Матеріал дверцят духовки
Скло
Матеріал панелі управління
Скло
Колір
Нержавіюча сталь
Тип управління
Сенсорне
Утоплювані поворотні ручки
Дисплей
Так
Гриль
Так
Тип грилю
Електричний
Конвекція
Так
Підсвічування внутрішньої камери
Так
Таймер
Так
Тип таймеру
Цифровий
Об'єм, л
73
Кількість програм
8
Режими приготування
Верхній нагрів + Нижній нагрів
Верхній нагрів + Нижній нагрів + Вентилятор
Гриль
Гриль + Вентилятор
Малий гриль + Вентилятор
Нижній нагрів
Розморожування
Споживання енергії, кВт/год
0.8
Потужність підключення, Вт
2509
Кількість рівнів напрямних
6
Тип напрямних
Знімні
Хромовані (дротові)
Система очищення
Традиційна
Покриття внутрішньої камери
Низькопориста емаль легкого очищення Semplice
Потужність грилю, Вт
2450
Мінімальна температура приготування, ºC
50
Максимальна температура приготування, ºC
250
Функції
Антибактеріальне покриття
Вимкнення духовки після завершення
Відкладений старт
Годинник
Гриль
Конвекція
Нагадування
Підсвічування
Розморожування
Таймер
Тангенціальне охолодження
Кількість скла дверцят
3
Підключення до мережі
Напруга: 220-240 В
Частота: 50 – 60 Гц
Євро вилка Plug and Cook
Так
Комплектація
Універсальне деко
Решітка
Монтажний комплект
Інструкція
Гарантійний талон
Енергокарта
Мікрофіша
Шнур з вилкою
Країна виробництва
Туреччина
Країна реєстрації бренду
Польща
Габарити без упаковки (ШxВxГ), cм
59.5х59.5х54.7
Габарити в упаковці (ШxВxГ), cм
65х66х67
Габарити ніші для вбудовування (ШхВхГ), см
56x60x55
Вага нетто, кг
34
Вага брутто, кг
37
Клас енергоефективності
A
Гарантія, міс.
24
Додаткове сервісне обслуговування, міс.
info

Додаткове сервісне обслуговування, міс.

Під безкоштовним сервісним обслуговуванням мається на увазі додаткове забов'язання продавця щодо усунення недоліків (дефектів) виробу, що виникли з вини виробника. Виконання ремонтних робіт оплачує представник/виробник, покупець оплачує тільки вартість запчастин.

13

Завантаження

Інструкція DIAMOND 6D8L-6M8L

Завантаження (4.81M)

Енергокарта DIAMOND 6D8L INOX

Завантаження (1003.1k)
Товар додан до порівняння