Бренд Perfelli з'явився у 2014 році і зайняв одну з провідних позицій на українському ринку побутової техніки. Інноваційні рішення в сегменті вбудовуваної побутової техніки, новаторське втілення дизайнерської задумки в кожній моделі, надійні і сучасні технології виробництва, витонченість італійської культури - всю цю пишність приховано в кожній моделі кухонної техніки Perfelli.

 

Наша кухонна техніка - надійний супутник і умілий помічник у Ваших щоденних кулінарних експериментах. У наших моделях зібраний весь необхідний функціонал, який так потрібен на Вашій кухні для щоденного приготування страв з легкістю і задоволенням від процесу.

 

Магнетизм аутентичності вікової спадщини, притягує погляди своєю зовнішньою естетикою, а внутрішнє наповнення вражає своєю ультра-функціональністю.

 

Техніка Perfelli - галерея досягнень в мистецтві гармонії: апріорна якість комплектуючих і збірки, перевірені часом лідери світового виробництва, сучасні технології та чудові дизайнерські рішення.

 

Самодостатня і, разом з тим, гармонійно вбудована побутова техніка Perfelli створює простір чистого полотна і пропонує скористатися всією палітрою смаків для створення справжнього шедевра.

 

 

 

 

 Ми створюємо технологічні пристрої, що максимально відповідають потребам наших клієнтів.

 

 Наша продукція виробляється на високотехнологічних європейських заводах і відповідає вимогам і стандартам ЄС.

 

 Ми створюємо інноваційні флагмани, які допомагають полегшити побутові клопоти наших користувачів.

 

 Наше кухонне обладнання володіє естетичною привабливістю і допоможе ергономічно використати кухонний простір.

 

 Завдяки простоті управління і мультифункціональності наших кухонних приладів ви зможете підняти ваш рівень кулінарії в ранг мистецтва. 

 

 

 

 

 

Кожна модель Perfelli - натхнення Італією і Ваш комфорт в просторі створення смаку і улюблених кулінарних шедеврів.

 

 

 

 

Дзвінке повітря, витонченість в чарівному поєднанні з пристрастю, силою і міццю - це все Італія.

І якщо вартий якийсь бренд згадки про її ім'я, то тільки для того, щоб прославити найбільшу спадщину тонкого смаку і неповторного стилю. Бренд Perfelli створений донести цю спадщину через натхнення від володіння технікою відбивти всю пишноту багатовікової культури.

 

Витончені вигини рівнин, залитих сонцем Тоскани - це лінії силуету кожної моделі. Насиченість кольору зрілості врожаю родючої землі - в кольоровій палітрі. Музика, яку чути навіть в тиші - в неповторному Інсайті для спеціальної лінії Perfelli Design.

 

Perfelli & Perfelli design — це палітра чудового смаку - GRANDE GUSTO GAMMA.

 

Натхнення Італією.

 

Ваше натхнення.

 

 

 

 

 


Товар додан до порівняння